(Artikelnr: 510)
€ 55,00 € 37,50
Prijs per stuk
Aantal: Bestellen
Vervangende Makita 12 volt accu

Voltage: 12V
Cell type: Ni-Cd
Sterkte: 2.0 Ah

Compatible met de volgende partnummers:
Makita 1200
Makita 1201
Makita 1201A
Makita 1202
Makita 1202A
Makita 1220
Makita 1222
Makita 192271-4
Makita 192293-4
Makita 192296-8
Makita 192407-5
Makita 192536-4
Makita 192537-2
Makita 192598-2
Makita 192681-5
Makita 192698-8
Makita 192698-A
Makita 193157-5
Makita 193981-6
Makita 632268-6
Makita 638347-8
Makita 638347-8-2
 
Compatible met de volgende apparaten:
Makita 1050D
Makita 1050DA
Makita 1050DRA
Makita 1050DWA
Makita 1050DWD
Makita 4013D
Makita 4191D
Makita 4191DWA
Makita 4191DZ
Makita 4331D
Makita 4331DWAE
Makita 4331DWD
Makita 4331DWDE
Makita 4331DZ
Makita 5091D
Makita 5091DWG
Makita 5091DWH
Makita 5091DZ
Makita 5093D
Makita 5093DWA
Makita 5093DWD
Makita 5093DZ
Makita 6211D
Makita 6211DH
Makita 6211DW
Makita 6211DWH
Makita 6211DWHE
Makita 6212D
Makita 6212DW
Makita 6212DWG
Makita 6212DWH
Makita 6213D
Makita 6213DWAE
Makita 6213DWBE
Makita 6213DWBLE
Makita 6216D
Makita 6216DWBE
Makita 6216DWDE
Makita 6217D
Makita 6217DWDE
Makita 6217DWDLE
Makita 6223D
Makita 6223DE
Makita 6223DW
Makita 6223DWE
Makita 6227D
Makita 6227DW
Makita 6227DWBE
Makita 6227DWE
Makita 6227DWLE
Makita 6270D
Makita 6270DWAE
Makita 6270DWALE
Makita 6270DWE
Makita 6270DWPE
Makita 6271D
Makita 6271DWPE
Makita 6311D
Makita 6311DW
Makita 6311DWA
Makita 6311DWH
Makita 6311DWHE
Makita 6312D
Makita 6312DW
Makita 6312DWG
Makita 6312DWH
Makita 6313D
Makita 6313DA
Makita 6313DWAE
Makita 6313DWBE
Makita 6314DWAE
Makita 6314DWBE
Makita 6316D
Makita 6316DWA
Makita 6316DWAE
Makita 6316DWB
Makita 6316DWBE
Makita 6317D
Makita 6317DWAE
Makita 6317DWDE
Makita 6317DWDRE
Makita 6317DWFE
Makita 6319D
Makita 6319DWFE
Makita 6327DWE
Makita 6831D
Makita 6831DH
Makita 6831DW
Makita 6831DWA
Makita 6831DWH
Makita 6835D
Makita 6835DA
Makita 6835DWA
Makita 6835DWAE
Makita 6835DWB
Makita 6835DWD
Makita 6911D
Makita 6911DW
Makita 6911DWH
Makita 6911HD
Makita 6911HDW
Makita 6911HDWA
Makita 6911HDWG
Makita 6913D
Makita 6913DH
Makita 6913DW
Makita 6913DWA
Makita 6913DWG
Makita 6913DWH
Makita 6914D
Makita 6914DWDE
Makita 6916D
Makita 6916DWDE
Makita 6916FDWDE
Makita 6916FDWDE1
Makita 6917D
Makita 6917DWDE
Makita 6917FDWDE
Makita 6918D
Makita 6918DWA
Makita 6918DWAE
Makita 6918DWD
Makita 6918DWDE
Makita 6918DWF
Makita 6918DWFE
Makita 6918FDWDE
Makita 6960DWA
Makita 6980FD
Makita 6980FDWAE
Makita 6980FDWDE
Makita 8270DWAE
Makita 8270DWALE
Makita 8270DWE
Makita 8411D
Makita 8411DW
Makita 8411DWA
Makita 8411DWH
Makita 8411DWHE
Makita 8412D
Makita 8412DH
Makita 8412DW
Makita 8412DWA
Makita 8412DWG
Makita 8412DWH
Makita 8413D
Makita 8413DWAE
Makita 8413DWDE
Makita 8413DWFE
Makita 8414DWFE
Makita DA312D
Makita DA312DWA
Makita DA312DWD
Makita DA312DWF
Makita DA312DZ
Makita HR160D
Makita HR160DH
Makita HR160DWA
Makita HR160DWH
Makita ML120
Makita ML121 Head Lamp
Makita ML122
Makita ML123 Fluorescent Automotive Light
Makita ML124
Makita UB120D
Makita UB120DWA
Makita UB120DWB
Makita UB121D
Makita UC120D
Makita UC120DA
Makita UC120DR
Makita SC130DRA
Makita SC130DWA
Makita UC120DRA
Makita UC120DW
Makita UC120DWA
Makita UC120DWAE
Makita UC120DWD
Makita UC170D
Makita UC170DWD
Makita UCl20DWA
Makita VR250D
Makita VR250DA
Makita VR250DWAE
Makita VR251D

Foto('s):

Opties:

Artikelnummer

510 

Verzendkosten

€ 6,75 

Voorraad

22

€ 55,00
€ 37,50
Prijs per stuk
Aantal: Bestellen