(Artikelnr: 378)
€ 99,00
Prijs per stuk
Aantal: Bestellen
Voltage: 24V
Cell type: NI MH 
Sterkte: 3,0Ah

Kan gewoon geladen worden met de oude lader

Compatible met de volgende partnummers:
Bosch 2 607 335 446
Bosch 2 607 335 448
Bosch 2 607 335 510
Bosch 2 607 335 561
Bosch 2 607 335 562
Bosch 2607335268
Bosch 2607335279
Bosch 2607335280
Bosch 2607335445
Bosch 2607335446
Bosch 2607335448
Bosch 2607335509
Bosch 2607335510
Bosch 2607335537
Bosch 2607335538
Bosch 2607335561
Bosch 2607335562
Bosch 2607335637
Bosch 2607335645
Bosch B-8230
Bosch BAT030
Bosch BAT031
Bosch BAT031
Bosch BAT240
Bosch BAT240
Bosch BAT299
Bosch BH-2424
Bosch BTP1005
 
Compatible met de volgende apparaten:
Bosch 11524
Bosch 12524
Bosch 12524-03
Bosch 12524-11524
Bosch 13624
Bosch 13624-2G
Bosch 1645
Bosch 1645-24
Bosch 1645-24
Bosch 1645B-24
Bosch 1645B-24
Bosch 1645K-24
Bosch 1645K-24
Bosch 1660
Bosch 1660B
Bosch 1660K-24
Bosch 3452
Bosch 3924
Bosch 3924-24
Bosch 3960
Bosch 52324
Bosch 52324B
Bosch BACCS 24 V
Bosch GBH 24 V
Bosch GBH 24 V/3B
Bosch GBH 24 VF
Bosch GBH 24 VF/3B
Bosch GCM 24 V
Bosch GKG 24 V
Bosch GKS 24 V
Bosch GLI 24 V
Bosch GMC 24 V
Bosch GML 24 V
Bosch GML 24 V-CD
Bosch GSA 24 V
Bosch GSA 24 VE
Bosch GSA 24 VEF
Bosch GSB 24 VE-2
Bosch GSB 24 VE-2/N
Bosch GSR 24 VE-2
Bosch GSR 24 VE-2/N
Bosch GST 24 V
Bosch GST 24 VH
Bosch PSB 24VE-2
Bosch SAW 24V

Foto('s):

Opties:

Artikelnummer

378 

Verzendkosten

€ 6,75 

Voorraad

21

€ 99,00
Prijs per stuk
Aantal: Bestellen