(Artikelnr: 334)
€ 110,00 € 45,95
Prijs per stuk
Aantal: Bestellen
Vervangende accu voor uw Bosch 12 volt (met steel)

Voltage: 12V
Cell type: Ni-Mh
Sterkte: 3.0Ah

U kunt deze nieuwe accu gewoon laden op uw oude Ni-Cd lader.
 
Compatible met de volgende partnummers:
Bosch 2 60 7335 249
Bosch 2 607 335 261
Bosch 2 607 335 262
Bosch 2 607 335 273
Bosch 2 607 335 274
Bosch 2 607 335 374
Bosch 2 607 335 375
Bosch 2 607 335 395
Bosch 2 607 335 414
Bosch 2 607 335 415
Bosch 2 607 335 416
Bosch 2 607 335 429
Bosch 2 607 335 430
Bosch 2 607 335 442
Bosch 2 607 335 454
Bosch 2 607 335 455
Bosch 2 607 335 463
Bosch 2 607 335 471
Bosch 2 607 335 487
Bosch 2 607 335 542
Bosch 2 607 335 676
Bosch 2 607 335 684
Bosch 2 607 335 692
Bosch 2 607 335 709
Bosch 2 607 336 002
Bosch 2 609 200 306
Bosch 2607300000
Bosch 2607335249
Bosch 2607335261
Bosch 2607335262
Bosch 2607335273
Bosch 2607335274
Bosch 2607335374
Bosch 2607335375
Bosch 2607335414
Bosch 2607335415
Bosch 2607335416
Bosch 2607335429
Bosch 2607335430
Bosch 2607335442
Bosch 2607335454
Bosch 2607335455
Bosch 2607335463
Bosch 2607335471
Bosch 2607335487
Bosch 2607335526
Bosch 2607335531
Bosch 2607335541
Bosch 2607335542
Bosch 2607335555
Bosch 2607335675
Bosch 2607335676
Bosch 2607335684
Bosch 2607335692
Bosch 2607335697
Bosch 2607335709
Bosch 2607335750
Bosch 2607336002
Bosch 2607355531
Bosch 2609200306
Bosch BAT043
Bosch BAT045
Bosch BAT046
Bosch BAT049
Bosch BAT120
Bosch BAT139
 
Compatible met de volgende apparaten:
Bosch 22612
Bosch 23612
Bosch 32612
Bosch 3360
Bosch 3360K
Bosch 3455
Bosch 3455-01
Bosch EXACT 12
Bosch EXACT 700
Bosch EXACT 8
Bosch GDR 12 V
Bosch GLI 12
Bosch GLI 12V (Flash light)
Bosch GSB 12
Bosch GSB 12 VE-2
Bosch GSR 12 VE-2
Bosch GSR 12-1
Bosch GSR 12-2
Bosch GSR 12V
Bosch PSB 12 VE-2
Bosch PSR 12
Bosch PSR 12VE
Bosch PSR 12VE
Bosch PSR 12VE-2
 

Foto('s):

Opties:

Artikelnummer

334 

Verzendkosten

€ 6,75 

Voorraad

32

€ 110,00
€ 45,95
Prijs per stuk
Aantal: Bestellen